Голубчик В'ячеслав Олександрович

0

Місце роботи: Чернівецька районна державна адміністрація
Посада: начальник управління праці та соціального захисту населення
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище та поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Визнати винним Голубчика В'ячеслава Олександровича у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України та призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком на 5 /п'ять/ років з позбавленням права обіймати керівні посади в органах виконавчої влади та їх структурних підрозділах строком на 2 /два/ роки. Відповідно до ст. 75, 76 КК України звільнити засудженого від призначеного основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 /два/ роки та покласти на нього відповідні обов’язки.
Дата судового рішення: 2012-11-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.