Дунаєвський Олег Анатолійович

0

Місце роботи: Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики
Посада: начальник управління захисту прав споживачів в Київській області
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою в будь–якому вигляді хабара за виконання та не виконання в інтересах того, хто дає хабара, та в інтересах третьої особи будь –якої дії з використанням наданого їй влади та службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням хабара, та службовими особами, що займають відповідальне становище
Вид покарання (стягнення): Дунаєвського Олега Анатолійовича визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст.368 КК України та призначити йому покарання у виді –п’яти років позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади в органах влади, державних підприємствах, установах та організаціях строком на 3 роки без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК звільнити Дунаєвського Олега Анатолійовича від відбування призначеного покарання з іспитовим строком на –три роки.
Дата судового рішення: 2012-01-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.