Ковальчук Вадим Анатолійович

0

Місце роботи: Першотравневний відділ державної виконавчої служби Чернівецького міського управління юстиції
Посада: старший державний виконавць
Склад корупційного правопорушення: Ковальчук, будучи службовою особою, своїми умисними діями вчинив злочин –замах на одержання хабара, тобто замах на одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, за кваліфікуючою ознакою: одержання хабара у значному розмірі.
Вид покарання (стягнення): Визнати винним Ковальчука Вадима Анатолійовича в скоєнні злочину, передбаченого ст.15, 368 ч.2 КК України та призначити йому покарання у вигляді двох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах Державної виконавчої служби України строком на 2 роки. Міру запобіжного заходу Ковальчуку В.А. залишити утримання під вартою до вступу вироку в законну силу, строк відбування покарання рахувати з 03 жовтня 2011 року.
Дата судового рішення: 2012-12-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.