Зав’ялов Олександр Володимирович

0

Місце роботи: Митний пост «Чернігів вантажний» Чернігівської митниці
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара в розмірі 400 доларів США, що по курсу національного банку України складало 3197 грн., та є значним розміром, вчинено за попередньою змовою групою осіб
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.75 КК України звільнити Зав’ялова О.В. від відбування основного покарання, встановивши випробування строком на два роки. На підставі ст.76 КК України зобов’язати Зав’ялова О.В. періодично з’являтись в органи кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти про зміну місця мешкання та роботи.
Дата судового рішення: 2012-12-29
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.