Деркач Руслан Олексійович

0

Місце роботи: Галицький РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області
Посада: старший інспектор ДС СОГП
Склад корупційного правопорушення: Вчинив зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб, використання службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 75 КК України від відбування основного покарання Деркача Р.О. звільнити з випробуванням строком на1 (один) рік. по ст. 366 ч.1 КК України Деркача Р.О. звільнити від кримінальної відповідальності у зв’язку з закінченням строків давності.
Дата судового рішення: 2012-12-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.