Кулябіна Юлія Олександрівна

0

Місце роботи: ВДВС Полтавського районного управління юстиції
Посада: головний державний виконавець
Склад корупційного правопорушення: Кулябіна Ю.О. зловживала службовим становищем, з корисливих мотивів, всупереч інтересам служби, що спричинило істотну шкоду державним інтересам, яка полягає у підриві авторитету органу державної влади в особі ВДВС Полтавського РУЮ, та вчинила службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч. 1 ст. 70 КПК України остаточне покарання визначити за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді одного року обмеження волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю зі сплатою штрафу в розмірі 4250 грн. з розстрочкою його виплати відповідно до ч. 4 ст. 53 КК України рівними частинами протягом одного року, тобто по 354,17 грн. щомісячно. На підставі ч. 1 ст. 75 КК України звільнити засуджену Кулябіну Ю.О. від відбування основного покарання (обмеження волі) з випробуванням з іспитовим строком на один рік. Відповідно до ч. 1 ст. 76 КК України покласти на засуджену Кулябіну Ю.О. обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи; повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання або роботи.
Дата судового рішення: 2012-11-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.