Фісун Дмитро Костянтинович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно; підбурювання до кінченого замаху пропозиції хабара.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч.1 ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити покарання-ТРИ роки обмеження волі. На підставі ст.75 КК України, звільнити підсудного від відбування покарання, з випробуванням, строком на ДВА роки.
Дата судового рішення: 2012-10-03
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.