Паламарчук Михайло Михайлович

0

Місце роботи: Товстолузька сільська рада
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Будучи службовою особою, одержав неправомірну вигоду у значному розмірі (незаконне збагачення), а також своїми умисними діями вчинив перевищення влади, які явно виходять за межі наданих йому повноважень та завдав істотної шкоди державним та громадським інтересам.
Вид покарання (стягнення): Згідно ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Паламарчуку М.М. покарання у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 2 (два) роки та зі штрафом в розмірі 4250,00 (чотири тисячі двісті п’ятдесят) гривень. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Паламарчук М.М. від відбування основного покарання з випробуванням, призначивши йому іспитовий строк тривалістю 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2012-08-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.