Журба Оксана Григорівна

0

Місце роботи: Колиндянська сільська територіальна виборча комісія № 14 з виборів депутатів Верховної ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських селищних сільських голів
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Складання та видача службовою особою завідомо неправдивих документів, тобто, службове підроблення, та привласнення та розтрата чужого майна (грошей), які були ввірені особі та перебували в її віданні, шляхом зловживання службової особи своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб,
Вид покарання (стягнення): Відповідно до вимог ч. 1 ст. 70 Кримінального кодексу України остаточне покарання за сукупністю злочинів призначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді 700 (сімсот) гривень штрафу без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.
Дата судового рішення: 2012-02-29
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.