Соловйов Михайло Олександрович

0

Місце роботи: ВДАІ УМВС України у Волинській області
Посада: старший інспектор ДПС
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара дії з використанням наданої влади та службового становища
Вид покарання (стягнення): Визнати Соловйова Михайла Олександровича винним у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст.368 КК України та призначити покарання у виді штрафу в розмірі 10 000 грн. з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на один рік.
Дата судового рішення: 2012-10-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.