Малик Володимир Васильович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном за попередньою змовою із службовою особою в групі осіб, вчинені повторно та в особливо великих розмірах та укладання угоди та у вчинення фінансової операції з коштами та іншим майном, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а так само набуття, володіння і використання коштів та іншого майна, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, вчинених повторно та за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): Згідно ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання –5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади пов»язані з виконанням організаційно розпорядчих та адміністративно господарських функцій в установах підприємствах, організаціях усіх форм власності строком на 2 роки 3 місяці, місяці з конфіскацією коштів одержаних злочинним шляхом. Відповідно до ст.75 КК України, звільнити Малика Володимира Васильовича від відбування основного призначеного покарання з випробуванням і, встановити йому іспитовий строк на 3 (три) роки. Згідно ст. 76 КК України зобов»язати Малика В.В. не виїзджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально- виконавчої системи про зміну місця проживання , роботи , періодично з»являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2012-11-22
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.