Петрук Сергій Григорович

0

Місце роботи: Ківерцівське лісництво ДП «Ківерцівське ЛГ»
Посада: лісничий
Склад корупційного правопорушення: Умисне з корисливих мотивів зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим працівником правоохоронного органу, в особистих інтересах, всупереч інтересам служби, в результаті чого спричинено тяжкі наслідки державним інтересам
Вид покарання (стягнення): Петрука Сергія Григоровича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 364 КК України та обрати покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п’ять) років із з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах на строк 2 (два) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Петрука С.Г. від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом 2 (двох) років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього відповідно до ст. 76 КК України обов’язки.
Дата судового рішення: 2012-11-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.