Єгоров Олексій Борисович

0

Місце роботи: Енергетичний факультет Української інженерно-педагогічної Академії
Посада: заступник декана
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, у значному розмірі.
Вид покарання (стягнення): ЄГОРОВА ОЛЕКСІЯ БОРИСОВИЧА, 29.03.1967 р.н. визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк п’ять років з позбавленням права обіймати посади в учбових закладах на строк 6 (шість) місяців. На підставі ст. 75 КК України ЄГОРОВА ОЛЕКСІЯ БОРИСОВИЧА, 29.03.1967 р.н. від відбування покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком на два роки.
Дата судового рішення: 2012-09-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.