Гевак Марія Євстахівна

0

Місце роботи: Висоцька сільська рада Монастириського району Тернопільської області
Посада: головний бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинено повторно.
Вид покарання (стягнення): Гевак Марію Євстахівну визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.191 КК України та призначити їй покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі, із застосуванням ст.69 КК України без призначення додаткового покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов»язані з веденням бухгалтерського –фінансових операцій. Відповідно до ст.75 КК України звільнити засуджену Гевак Марію Євстахівну від відбування основного покарання з випробуванням із встановленням іспитового строку 1 рік 6 місяців.
Дата судового рішення: 2012-09-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.