Клімченко Олена Вікторівна

0

Місце роботи: СПД «Білінський Т.Б.»
Посада: Кладовщик
Склад корупційного правопорушення: Присвоєння й розтрата чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Клімченко Олену Вікторівну, визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ст.191 ч.2 КК України й призначити їй покарання у вигляді 2 (двох) років позбавлення волі з позбавленням права займати матеріально відповідальні посади строком на два роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Клімченко А.В. від відбування призначеного покарання з випробуванням строком на два роки.
Дата судового рішення: 2012-09-13
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.