Поляков Сергій Олександрович

0

Місце роботи: Токмацький MB ГУМВС України в Запорізькій області
Посада: дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції
Склад корупційного правопорушення: Поляков С.О. одержав від Жадан Д.В. неправомірну вигоду в розмірі 900 грн. за непритягнення Жадан Д.В. до кримінальної відповідальності, чим порушив обмеження щодо використання службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей, передбачених ч. 1 ст. 6 Закону України « Про засади запобігання і протидії корупції»від 07 квітня 2011 року.
Вид покарання (стягнення): Полякова Сергія Олександровича притягнути до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст.172-2 ч.1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1275 грн. з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру в розмірі 900 грн. на користь держави.
Дата судового рішення: 2012-09-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.