Гармаш Віталій Миколайович

0

Місце роботи: ТОВ «Альянс-101»
Посада: директор.
Склад корупційного правопорушення: Умисне ухилення від сплати податків, які входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, незалежно від форми власності, яке призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): У відповідності зі ст.ст. 70 ч.1, 72 ч.3 КК України шляхом складання призначених покарань остаточно призначити покарання у вигляді 2 (двох) років позбавлення волі і штрафу в сумі шістсот сорок чотири тисячі чотиреста двадцять чотири гривні в дохід держави з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчою діяльністю на 1 (один) рік з конфіскацією всього особисто належного майна. В силу ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним терміном в 1 (один) рік.
Дата судового рішення: 2012-09-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.