Яценко Олег Миколайович

0

Місце роботи: Південна залізниця Державної Адміністрації залізничного транспорту України
Посада: в.о. начальника бази палива локомотивного депо ст. Гребінка
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна за попередньою змовою групою осіб шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Яценка Олега Миколайовича, 08.02.1972 року народження, за ч. 3 ст. 191 КК до трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади чи займатися службовою діяльністю, що пов’язані з виконанням прав і обов’язків адміністративно-розпорядчих функцій у фінансово –господарській сфері строком на три роки. За правилами ст. 75 КК, звільнити Яценка О.М. від відбування покарання з випробувальним строком на 1 рік, якщо він протягом визначеного іспитового строку не вчинить нового злочину
Дата судового рішення: 2012-07-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.