Холодницький Василь Федорович

0

Місце роботи: Чернівецький Національний Університет ім.Ю.Федьковича
Посада: відповідальний секретар приймальної комісії ЧНУ ім. Ю.Федьковича, доцент кафедри історії нового та новітнього часу
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою у будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, дії з використанням наданої йому влади чи службового становища, в значному розмірі.
Вид покарання (стягнення): Холодницького Василя Федоровича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 368 ч.2 КК України і призначити йому покарання у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 17000 грн., з позбавленням права займатися діяльністю, пов»язаною з організаційно-розпорядчими функціями терміном на 3 роки.
Дата судового рішення: 2012-02-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.