Лукашик Олександр Миколайович

0

Місце роботи: Управління у справах захисту прав споживачів у Донецькій області
Посада: завідувач сектором контролю споживчого ринку в м. Маріуполі
Склад корупційного правопорушення: Отримання посадовою особою, яка займає відповідальне становище хабара за невиконання в інтересах особи, що дає хабар дій, які міг і зобов'язаний був вчинити з використанням свого службового становища, вчинено повторно.
Вид покарання (стягнення): Лукашика Олександра Миколайовича визнати винним і призначити покарання за ч. 3 ст. 368 КК України у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядчі керівні посади в органах по захисту прав споживачів строком на три роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити Лукашика А.Н. від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом трирічного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-09-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.