Саченко Олександр Йосипович

0

Місце роботи: Комунальне підприємство «Сквираводоканал»
Посада: виконуючий обов'язки начальника
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): Застосувати до засудженого Саченка Олександра Йосиповича, ст. 75 КК України і звільнити його від відбування призначеного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк один рік.
Дата судового рішення: 2012-02-14
Номер судового рішення: 1-1/12 1/1022/14/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.