Правдивець Антоніна Михайлівна

0

Місце роботи: Брусилівська районна державна адміністрація
Посада: заступник голови
Склад корупційного правопорушення: Правдивець А.М. 31 серпня 2007 року в смт Брусилів Житомирської області по вул. Короленка, буд. 2, в приміщенні Брусилівської районної державної адміністрації, будучи на посаді заступника голови адміністрації, достовірно знаючи про те, що до її службових обов’язків не належить вирішення питань у галузі земельних відносин, використовуючи своє службове становище, з метою заволодіння чужими коштами запропонувала потерпілій Касьяненко Ж.В., за сприяння у позитивному вирішенні питання про виділення земельної ділянки площею 100 гектарів, передати їй готівкою кошти, які нібито необхідні для оплати придбання спорттоварів, подарунків для дітей, оздоровлення дітей, підведення води до Долинівської загальноосвітньої школи. Потерпіла Касьяненко Ж.В. передала Правдивець А.М. кошти в сумі 9950 гривень, які Правдивець А.М. використала на власний розсуд.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України Правдивець А.М. звільнена від відбування покарання з випробуванням, встановлено іспитовий строк 2 роки. Відповідно до ст. 76 КК України на засуджену покладені обов’язки: повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання; не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції; періодично з’являтися для реєстрації в кримінальну-виконавчу інспекцію. (апеляції засудженої Правдивець А.В. та старшого помічника прокурора Брусилівського району Слівінського В.О. залишити без задоволення, а вирок Брусилівського районного суду Житомирської області від 17 жовтня 2011 року, щодо Правдивець Антоніни Михайлівни – без зміни).
Дата судового рішення: 2012-01-31
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.