Ревва Сергій Анатолійович

0

Місце роботи: Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства «Торезантрацит»
Посада: заступник начальника дільниці підготовчих робіт № 4
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, повторно, в особливо великому розмірі, організованою групою; скоєння службового підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей; зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використання службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, вчинено організованою групою.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 КК України остаточно призначити покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді позбавлення волі строком на ЧОТИРИ РОКИ з позбавленням права займатися організаційно-розпорядчої та адміністративно-господарською діяльністю на строк ТРИ РОКИ без конфіскації майна, що є його власністю. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Ревва С.А. від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом трирічного іспитового строку не вчинить нового злочину
Дата судового рішення: 2012-05-29
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.