Мироненко Олександр Євгенович

0

Місце роботи: Смородинська колійна машинна станції по ремонту земляного полотна Південної залізниці
Посада: бригадир з поточного утримання колій, штучних споруд та земляного полотна
Склад корупційного правопорушення: Він своїми умисними діями, вніс завідомо неправдиві відомості, будучи службовою особою, до офіційних документів, а саме до актів здавання –приймання виконаних робіт.
Вид покарання (стягнення): Мироненко Олександра Євгеновича визнати винним в скоєнні злочину, передбаченого ст.366 ч.1 КК України та призначити покарання у вигляді штрафу в сумі 510 грн. (п»ятьсот десять грн..) на користь держави
Дата судового рішення: 2012-08-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.