Грабовий Віктор Іванович

0

Місце роботи: Тетіївський РВ ГУ МВС України в Київській області
Посада: дільничний інспектор міліції
Склад корупційного правопорушення: Умисні дії, які виразились в перевищенні службових повноважень, тобто умисному вчиненні дій, які явно виходять за межу наданих йому прав чи повноважень, що супроводжувалось насильством, яке полягає в заподіянні легких тілесних ушкоджень охоронцеві ТОВ «Тайниця-Агро»Поліщуку О.В . та умисні дії, які виразились у службовому підробленні, а саме внесенні службовою особою до службових документів завідомо неправдивих відомостей .
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 ч.1 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання Грабовому Віктору Івановичу за сукупністю злочинів у виді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком два роки. Застосувати до засудженого Грабового Віктора Івановича ст.75 КК України і звільнити його від відбування призначеного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк два роки. Відповідно до ст.76 КК України покласти на Грабового Віктора Івановича обов’язок періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи по місцю його проживання . Застосувати до засудженого Грабового Віктора Івановича ст. 54 КК України та позбавити його спеціального звання – старшого лейтенанта міліції.
Дата судового рішення: 2012-06-14
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.