Дерунець Микола Григорович

0

Місце роботи: Оратівське лісництво Державного підприємства "Іллінецьке лісове господарство" Вінницького обласного управління лісового господарства Державного агенства лісових ресурсів України
Посада: майстер лісу обходу №1.
Склад корупційного правопорушення: Незаконна порубка дерев; заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 КК України остаточно покарання Дерунець М.Г. визначити за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, у виді виправних робіт строком на 2 роки з відрахуванням в доход держави в розмірі 15 (п"ятнадцяти ) відсотків із заробітку.
Дата судового рішення: 2012-06-14
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.