Дудін Олександр Едуардович

0

Місце роботи: Відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-освітньої та психологічної роботи Західної виправної колонії № 97 у Донецькій області.
Посада: Начальник.
Склад корупційного правопорушення: Умисні протиправні дії Дудіна О.Е., що виразилися в незакінченому з причин, не залежних від його волі, оскільки він не зміг виконати всі дії, які вважав необхідними для доведення злочину до кінця, що стосується особливо небезпечного наркотичного засобу, а також вина Дудіна О.Е. в тому, що він будучи працівником правоохоронного органу, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно використовуючи службове становище в корисливих спонукань, всупереч інтересам служби проніс на охоронювану територію ЗВК № 97 особливо небезпечну наркотичну речовину-канабіс з метою його подальшого збуту.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань Дудіну О.Е. визначено остаточне покарання у вигляді 5 (п'яти) років 1 (одного) місяця позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах і установах державного департаменту України з питань виконання покарань та інших правоохоронних органах строком на 3 (три) роки з конфіскацією всього особистого майна, що є його власністю.
Дата судового рішення: 2011-10-14
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.