Великий Богдан Мирославович

0

Місце роботи: Жовківська районна державна адміністрація Львівської області
Посада: радник голови з питань агропромислового розвитку
Склад корупційного правопорушення: Пособництво в одержанні хабара службовій особі, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Великого Богдана Мирославовича визнати винним у скоєнні злочину передбаченого ч.5 ст.27, ч.2 ст.368 КК України (в редакції закону, що діяв до 01 липня 2011 року) і призначити йому покарання, із застосуванням ст.69 КК України, у виді позбавлення волі строком на два роки і шість місяців з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на два роки та без конфіскації належного йому майна. Запобіжний захід до набрання вироком законної сили залишити попередній –тримання під вартою. Строк відбування покарання Великому Богдану Мирославовичу рахувати з 23 червня 2011 року –дати його фактичного затримання .
Дата судового рішення: 2012-03-19
Номер судового рішення: 1-114/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.