Сергєєв Віктор Олексійович

0

Місце роботи: КП «Врубовський водоканал»
Посада: директор комунального підприємства
Склад корупційного правопорушення: Навмисне використання посадовою особою службового становища, в інтересах третіх осіб і незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення,що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити покарання Сергєєву В.А. у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з адміністративно-розпорядчими функціями строком на 1 рік. У відповідності зі ст.75,76 КК України Сергєєва В.А. від відбування покарання звільнити з випробуванням на 1 рік.
Дата судового рішення: 2011-11-30
Номер судового рішення: 1-213/11/1222
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.