Продан Ярослав Лонгінович

0

Місце роботи: Кротошинська сільська рада Пустомитівського району Львівської області
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Продан Я.Л., перебуваючи на посаді голови Кротошинської сільської ради Пустомитівського району Львівської області, будучи службовою особою органу місцевого самоврядування та виконуючи організаційно-розпорядчі і адміністративно-господарські функції, умисно, в липні 2007 року, склав та видав завідомо неправдиве рішення 11 сесії 5 демократичного скликання Кротошинської сільської ради Пустомитівського району Львівської області від 22.07.2007 р. "Про передачу земельної ділянки у власність", згідно якого Якимець О.Р. безкоштовно передано у приватну власність земельну ділянку площею 0,1219 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с.Кротошин Пустомитівського району Львівської області, ринкова вартість якої становить 128838,65 гривень, хоча достовірно знав, що Кротошинська сільська рада Пустомитівського району Львівської області не розглядала зазначеного питання. Крім цього, Продан Я.Л., перебуваючи на посаді голови Кротошинської сільської ради Пустомитівського району Львівської області, будучи службовою особою органу місцевого самоврядування та виконуючи організаційно-розпорядчі і адміністративно-господарські функції, умисно, в грудні 2007 року, на підставі вищевказаного підробленого рішення 11 сесії 5 демократичного скликання Кротошинської сільської ради Пустомитівського району Львівської області від 22.07.2007 р. "Про передачу земельної ділянки у власність”, підписав та завірив круглою гербовою печаткою Кротошинської сільської ради Пустомитівського району Львівської області державний акт серії ЯД №441469 на право власності на земельну ділянку Якимець О.Р. площею 0,1219 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с.Кротошин Пустомитівського району Львівської області, ринкова вартість якої становить 128838,65 гривень
Вид покарання (стягнення): За ст.366 ч.2 КК України призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади сільського голови на строк 1 (один) рік. Продан Ярослава Лонгіновича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.365 ч.3 КК України, із застосуванням ст.69 КК України призначити йому покарання 5 (п”ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади сільського голови на строк 2 (два) роки. Згідно ст.70 КК України остаточну міру покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити Продан Ярославу Лонгіновичу 5 (п”ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади сільського голови на строк 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2012-02-14
Номер судового рішення: 1/1316/23/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.