Синицький Микола Іванович

0

Місце роботи: КП "Блиставиця-Сервіс"
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Сприяння в одержанні хабара у великих розмірах за виконання в інтересах того, хто дає хабара, дій з використанням наданої влади, поєднаного з вимаганням, вчиненого службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): За ч.5 ст.27 і ч.2 ст.368 КК України (в редакції Кримінального кодексу станом на 2 грудня 2010 року), і призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років з позбавленням права обіймати в органах державної влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форми власності, посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, а також займатися депутатською діяльністю на строк 2 (два) роки, без конфіскації майна. До строку покарання у виді позбавлення волі Синицькому М.І. зарахувати попереднє ув’язнення з 9 грудня 2010 року по 14 липня 2011 року. На підставі ст.75 КК України звільнити Синицького М.І. від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом 2 (двох) років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього відповідно до ст.76 КК України обов'язки.
Дата судового рішення: 2011-11-21
Номер судового рішення: 1-160/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.