Емирусеінова Джеваір Русланівна

0

Місце роботи: Черновска сільська виборча комісія із проведення чергових виборів депутатів Верховної ради АР Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів
Посада: секретар комісії
Склад корупційного правопорушення: Емирусеінова Д.Р., працюючи на посаді секретаря Черновской сільської виборчої комісії із проведення чергових виборів депутатів Верховної ради АР Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, будучи посадовою особою, що наділена організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими функціями, за попередньою змовою із головою Черновської сільської виборчої комісії Убайдуллаєвою Є.Б., складала свідомо неправильні офіційні документи, вносила в офіційні документи свідомо неправдиві відомості привласнила і розтратила державне майно шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, зроблені по попередній змові групою осіб.
Вид покарання (стягнення): покарання за ст. 366 ч. 1 КК України у вигляді одного року шести місяців обмеження волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з адміністративно-господарськими обов'язками в підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності строком на один рік і по ст. 191 ч. 3 КК України у вигляді трьох років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з адміністративно-господарськими обов'язками в підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності строком на два роки. Остаточно визначено у вигляді трьох років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з адміністративно-господарськими обов'язками в підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності строком на два роки. із звільненням від відбування основного покарання з випробувальним строком на два роки.
Дата судового рішення: 2011-09-27
Номер судового рішення: 1-163/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.