Семашко Геннадій Аркадійович

0

Місце роботи: Красногвардійського селищна рада АР Крим
Посада: заступник Червоногвардійського селищного голови
Склад корупційного правопорушення: Семашко Г.А., працюючи на посаді заступника Червоногвардійського селищного голови, маючи 4 категорію 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування та, будучи посадовою особою, що займають відповідальне положення, виконуючи організаційно-розпорядчі й адміністративно – господарські функції одержав від Стороженко Д.С. у якості хабара грошову суму в розмірі 1000 гривень України за видачу останньому дозволу на виносну торгівлю квітами, а також склав і видав Стороженко Д.С. свідомо неправильний документ – тимчасовий дозвіл № 39 датоване 29 груднем 2010 року на виносну (одноразову) торгівлю квітами в період з 06 по 08 березня 2011 року, яке не відповідає дійсності.
Вид покарання (стягнення): кримінальне покарання: за ст. 368 ч. 2 КК України – п'ять років позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади строком на 2 року без конфіскації майна; за ст. 366 ч. 2 КК України – у вигляді штрафу в сумі 850 грн. з позбавленням права займати керівні посади строком на 1 рік. Остаточно призначене покарання – 5 років позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади строком на 2 року без конфіскації майна із звільненням від відбування основного покарання з випробуванням на два роки, якщо він протягом зазначеного строку не зробить нового злочину і виконає покладені обов'язки.
Дата судового рішення: 2011-07-18
Номер судового рішення: 1-249/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.