Горб Григорій Іванович

0

Місце роботи: Сторчівська сільська рада Новомиколаївського району Запорізької області
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Горб Г.І. являючись головою Сторчівської сільської ради Новомиколаївського району Запорізької області отримав від Смірнова О.Ю. хабар в сумі 2000 грн. за винесення рішення про надання дозволу Смірнову О.Ю. на розробку технічної документації по землеустрою з приводу складання документів, посвідчуючих право на земельну ділянку, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, та передав Смірнову О.Ю. вказане рішення та виготовив завідомо неправдивий документ-рішення Сторчівської сільської ради Новомиколаївського району Запорізької області від 16.05.2011 року № 1 про надання дозволу Смірнову О.Ю. на розробку технічної документації по землеустрою з приводу складання документів, посвідчуючих право на земельну ділянку, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку із земель житлової та громадської забудови.
Вид покарання (стягнення): За ч. 1 ст. 366 КК України, із застосуванням ч. 2 ст. 69 КК України, у вигляді штрафу в розмірі 800 грн. на користь держави без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю; за ч. 3 ст. 368 КК України, із застосуванням ч. 1, 2 ст. 69 КК України, у вигляді штрафу в розмірі 2500 грн. на користь держави, з позбавленням права займати керівні посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік, без конфіскації майна. На підставі ст. 70 КК України призначити Горбу Г.І. остаточно покарання за сукупністю злочинів, шляхом поглинення більш суворим покаранням менш суворого, у вигляді штрафу в розмірі 2500 грн. на користь держави, з позбавленням права займати керівні посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік, без конфіскації майна.
Дата судового рішення: 2011-08-01
Номер судового рішення: 1 /0817/65/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.