Дегтярьов Анатолій Миколайович

0

Місце роботи: Зміївська районна державна лікарня ветеринарної медицини
Посада: лікар
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою службовим становищем; внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до п. г ст. 1 ст. 14 Закону України "Про амністію у 2014 році" звільнити Дегтярьова Анатолія Миколайовича від відбування основного покарання у виді 2 (двох) років обмеження волі та додаткового покарання у виді позбавлення права обіймати посаду лікаря ветеринарної медицини, строком на 2 роки.
Дата судового рішення: 2014-07-07
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.