Дмитрієнко Олександр Анатолійович

0

Місце роботи: ПП «Мелітопольбудторг-А»
Посада: директор та єдиний засновник
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, а також службове підроблення – складання та видача службовою особою завідомо неправдивого документу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити Дмитрієнка О.А. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням строком 1 (один) рік. На підставі п. 2 ст.76 КК України під час випробування покласти на Дмитрієнка О.А. обов'язок не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції. Додаткове покарання у вигляді позбавлення Дмитрієнка О.А. права обіймати керівні посади на підприємствах, установах чи організаціях, які проводять господарську діяльність, пов'язану із створенням об'єктів архітектури, незалежно від форми власності, строком на 1 рік 1 місяць виконувати самостійно та строк його виконання обчислювати з моменту набрання вироком законної сили.
Дата судового рішення: 2014-02-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.