Гречко Валерій Володимирович

0

Місце роботи: ТОВ «Люкс-Лайн»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом розтрати та зловживання службовим становищем, повторно, в особливо великих розмірах, організованою групою; службове підроблення, тобто внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складали завідомо неправдиві документи, що спричинило тяжкі наслідки; зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права за попередньою змовою групою осіб, що завдало істотну шкоду інтересам юридичної особи; вчинення зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України остаточне покарання визначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді 3 (трьох) років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади або займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків, на 2 (два) роки. На підставі ч. 1 ст. 75 КК України звільнити Гречка В.В. від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 роки. Відповідно до ч. 1 ст. 76 КК України покласти на засудженого обов’язки: не виїж джа ти за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконав чої системи; повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця про жи ван ня або роботи; періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2012-12-13
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.