Драгайцев Сергій Миколайович

0

Місце роботи: ДП «Ордженікідзевугілля»
Посада: Начальник ділянки № 82 ОП «Шахта Булавінська»
Склад корупційного правопорушення: Будучи посадовою особою –начальником добычных ділянок структурного підрозділу «Шахта ім. М.І. Калініна»державного підприємства «Артемуголь»Міністерства вугільної промисловості України, вчинив службове підроблення, що виразилася у внесенні свідомо неправдивих відомість в офіційні документи –рапорту «на відрядні й погодинні роботи, що спричинило тяжкі наслідки; зловживання посадовою особою службовим становищем в інтересах третіх осіб, всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідкию.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 КК України по сукупності злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно Драгайцеву Сергію Миколайовичу призначити покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі, з позбавленням права займати організаційно-розпорядчі посади строком на 1 (один) рік
Дата судового рішення: 2012-12-14
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.