Єлін Олексій Васильович

0

Місце роботи: ДП "Ірдиньагроторф”
Посада: виконуючий обов’язки директора
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах; службове підроблення, тобто складання та видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 49 КК України звільнити його від покарання передбаченого ч.2 ст. 366 КК України, в зв'язку із закінченням строку давності. За ст. 191 ч.5 КК України із застосуванням ст.69 КК України – п’ять років позбавлення волі, з позбавлення права обіймати посади, пов’язані з матеріальною відповідальністю строком на три роки та з конфіскацією всього майна, що належить йому на праві особистої власності. Згідно ст.75 КК України засудженого Єліна О.В. звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком на два роки, в частині основного покарання та згідно ст. 77 КК України не призначати додаткове покарання у виді конфіскації майна.
Дата судового рішення: 2013-01-15
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.