Півторак Ілля Васильович

0

Місце роботи: КП «Могилів-Подільське міжрайонне бюро технічної інвентаризації»
Посада: інженер-бригадир бригади по обслуговуванню Шаргородського району в
Склад корупційного правопорушення: Півторак І.В. вчинив заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України остаточно до відбування Півтораку І.В. призначити покарання за сукупністю злочинів, шляхом часткового складання призначених покарань, у виді позбавлення волі строком на п’ять років і шість місяців з позбавленням права обіймати посади на підприємствах, в установах, організаціях або їх структурних підрозділах, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків строком на три роки.
Дата судового рішення: 2012-11-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.