Бондарук Галина Олександрівна

0

Місце роботи: ТзОВ “Західагротранс”
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Внесення Бондарук Г.О., як службовою особою до офіційних документів –податкових декларацій з податку на прибуток та податку на додану вартість ТзОВ «Західагротранс» завідомо неправдивих даних, що спричинили тяжкі наслідки; умисне ухилення Бондарук Г.О. як особи, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи від сплати податків, що входять у систему оподаткування в особливо великих розмірах; умисне підроблення документів, що видаються та посвідчуються громадянином-підприємцем, які надають права чи звільняють від від обов’язків та використання цих документів, вчинених повторно; безпідставній невиплаті заробітної плати працівникам більш як 1 місяць.
Вид покарання (стягнення): Вирок Луцького міськрайонного суду від 24 лютого 2012 року: на підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом часткового складання призначених покарань, остаточно до відбування Бондарук Галині Олександрівні визначено покарання 3 ( три) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських і організаційно-розпорядчих функцій в сфері господарської діяльності строком на 3 (три) роки з конфіскацією всього належного їй майна в дохід держави та сплатою штрафу в розмірі 25 000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становть 425 000 грн. (чотириста двадцять п’ять тисяч гривень). На підставі ст. 75 КК України засуджена Бондарук Галина Олександрівна звільнена від відбуття призначеного за даним вироком покарання у виді позбавлення волі, якщо вона протягом 2-х (двохрічного) іспитового строку, не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї згідно ст. 76 КК України обов’язки: повідомляти органи кримінально – виконавчої інспекції про зміну місця проживання; періодично з’являтись для реєстрації в ці органи. Вирок Луцького міськрайонного суду від 24 лютого 2012 року щодо Бондарук Галини Олександрівни залишити без зміни, а апеляцію її захисника –адвоката Сорокопуда М.О. –без задоволення.
Дата судового рішення: 2012-05-15
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.