Іващенко Андрій Анатолійович

0

Місце роботи: Каланчацька районна державна лікарня ветеринарної медицини
Посада: завідуючий Роздольненським сервісним пунктом
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; та службове підроблення, тобто видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, та інше підроблення офіційних документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України шляхом часткового складання остаточно призначити покарання за сукупністю злочинів у виді 3 (трьох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов»язані з розпорядженням бюджетними коштами на 2 (два) роки . На підставі ст. 75 КК України звільнити від основного призначеного покарання з іспитовим строком на 2 (два) роки. Додаткове покарання у виді 2(двох) років позбавленням права обіймати посади пов»язані з розпорядженням бюджетними коштами відповідно до ст.77 КК України виконувати самостійно. Відповідно до ст.76 КК України покласти на Іващенко А.А. обов»язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи та повідомляти вказані органи про зміну місця проживання, роботи, періодично з»являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2012-09-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.