Волга Василь Олександрович

0

Місце роботи: Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України
Посада: Голова
Склад корупційного правопорушення: Вчинення закінченого замаху на одержання хабара в особливо великому розмірі, вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, поєднане з вимаганням хабара; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим Волзі Василю Олександровичу остаточно визначити покарання у виді п'яти років позбавлення волі із позбавленням права займати керівні посади в органах державної влади строком на три роки. Початок строку відбування покарання засудженому Волзі В.О. обчислювати з 19 липня 2011 року –дня затримання.
Дата судового рішення: 2012-09-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.