Голубьонкова Любов Володимирівна

0

Місце роботи: Стаханівська сільська виборча комісія по проведенню чергових виборів депутатів Верховної ради АР Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання завідомо неправдивих документів; привласнення і розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання два роки обмеження волі без призначення додаткового покарання. Відповідно до ст.ст. 75, 76 КК України звільнити засуджену від відбування призначеного покарання з випробуванням строком на один рік, якщо вона протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки
Дата судового рішення: 2012-07-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.