Бібік Денис Ігорович

0

Місце роботи: ТОВ «Рембуд-Інвест»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Бібік Д.І., будучи призначеним на посаду директора Товариства з обмеженою відповідальністю "Рембуд-Інвест", тобто являючись службовою особою підприємства, на якого у відповідності до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 29.12.2004 року №336. Статуту товариства від 26.03.2008 року покладено виконання організаційно-розпорядчих, адміністративно-господарських обов'язків, неналежним чином виконав свої службові обов'язки щодо відповідності даних бухгалтерського обліку фактичним господарським операціям, правильності нарахування та своєчасності сплати підприємства, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді ненадходження до бюджету податку на додану вартість.
Вид покарання (стягнення): Бібіка Дениса Ігоровича за ст.367 ч.2 КК України до 2( двох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов'язками строком на 1 рік. На підставі ст.75 КК України Бібіка Д.І. звільнити від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1(один) рік.
Дата судового рішення: 2012-05-04
Номер судового рішення: 1618/1564/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 367. Службова недбалість

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.