Кузнецов Юрій Володимирович

0

Місце роботи: Голопристанська ВК №7 УДДУ ПВП в Херсонській області
Посада: молодший інспектор відділу нагляду і безпеки
Склад корупційного правопорушення: Незаконне придбання, перевезення та зберігання наркотичних засобів з метою збуту в місця позбавлення волі, якщо предметом таких дій були особливо небезпечні наркотичні засоби та зловживання владою, тобто умисне, в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам та інтересам юридичних осіб, вчинене працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України призначити Кузнецову Ю.В. остаточне покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади представника влади строком на три роки, з позбавленням звання сержанта внутрішньої служби. На підставі ст.75 КК України звільнити Кузнецова Ю.В. від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, встановився йому іспитовий строк три роки.
Дата судового рішення: 2011-09-08
Номер судового рішення: 1-357/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.