Грибенко Зоя Іванівна

0

Місце роботи: Тупичівська сільська рада
Посада: сільський голова
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та видача завідомо неправдивого офіційного документу, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): Грибенко Зою Іванівну визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України і призначити їй покарання у вигляді 3 ( трьох ) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади з розпорядчими функціями строком на 1 рік. На підставі ст. 75 КК України звільнити Грибенко Зою Іванівну від відбування призначеного судом основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо вона протягом іспитового строку в один рік, не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки. Звільнити обвинувачену по ч. 2 ст. 366 КК України Грибенко Зою Іванівну від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності притягнення особи до кримінальної відповідальності. Кримінальну справу в частині пред’явленого Грибенко Зої Іванівні обвинувачення за ч. 2 ст. 366 КК України провадженням закрити.
Дата судового рішення: 2011-10-19
Номер судового рішення: 1-133/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.