Ладиненко Олег Анатолійович

0

Місце роботи: Березівське РВ ГУМВС України в Одеській області
Посада: начальник сектору карного розшуку
Склад корупційного правопорушення: Одержання посадовою особою, у якій б то не було виді хабара за виконання в інтересах, що дає хабар якого – або дії з використанням наданого йому службового становища, вчинене по попередній змові групою осіб, а також зловживання владою й службовим становищем, тобто навмисне, з корисливихмотивів використання посадовою особою влади й службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним і суспільним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органа.
Вид покарання (стягнення): У відповідності зі ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Ладиненку О.А. до відбування покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 3 (три) роки, без конфіскації майна. У відповідності зі ст. 75 КК України, звільнити засудженого Ладиненко О.А. від відбування покарання з випробуванням строком на 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2012-03-26
Номер судового рішення: 1/1522/1799/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.