Воловик Євгеній Юрійович

0

Місце роботи: Люботинська дорожня машинна станція № 213 УТОО «Південна залізниця»
Посада: виконавець робіт шляхової колони № 2
Склад корупційного правопорушення: Будучи службовою особою, одержав хабар за виконання в інтересах особи, що дає хабар, якої-небудь дії з використанням службового становища по попередній змові групою осіб, і розтратив майно Люботинської ДМС № 213 шляхом зловживання своїм службовим становищем і по попередній змові групою осіб. Крім того будучи службовою особою, повторно одержав хабар за виконання в інтересах особи, що дає хабар, якої-небудь дії з використанням службового становища по попередній змові групою осіб, і повторно вчинили розтрату майно Люботинської ДМС № 213 шляхом зловживання своїм службовим становищем і по попередній змові групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України визначити Воловику Е.Ю. остаточне покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 (п'ять) років з позбавленням права займати організаційно-розпорядчі й адміністративно-господарські посади на рядків 2 (два) роки без конфіскації майна. У силу ст. 75 КК України звільнити Воловика Е.Ю. від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним терміном 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2011-11-04
Номер судового рішення: 2026/1-66/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.