Капуш Василь Васильович

0

Місце роботи: На час вчинення злочину: голова Золотопотіцької селищної виборчої комісії Бучацького району з виборів депутатів Тернопільської обласної ради, Бучацької районної ради, Золотопотіцької селищної ради і Золотопотіцького селищного голови
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Вчинення службового підроблення, тобто внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів та привласнення чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): За ч.1 ст.366 КК України у виді 30 (тридцяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян штрафу в дохід держави, що становить 510 (п’ятсот десять) грн, за ч.2 ст.191 КК України у виді позбавлення волі строком на два роки з позбавленням права обіймати посади пов’язані із адміністративно-розпорядчими та фінансово-господарськими функціями строком на один рік. На підставі ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити Капушу В.В. остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на два роки з позбавленням права обіймати посади пов’язані із адміністративно-розпорядчими та фінансово-господарськими функціями строком на один рік. На підставі ст.75 КК України Капуша В.В. відбування основного покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком на один рік.
Дата судового рішення: 2011-07-04
Номер судового рішення: 1-82/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.